• Rimavská Sobota 2011

  Na základe požiadaviek klienta sme vypracovali atypické interiérové dyhované dvere vysoké 2,6 metra s oblôžkovou zárubňou, na ktorých sme realizovali aj povrchovú úpravu materiálu. Vyhotovený bol tiež konferenčný stolík a jedálenský stôl v povrchovej úprave vysoký lesk.

 • Oponice 2011

  V knižnici Apponyiovského kaštieľa v Oponiciach sme realizovali osemdielne zalamovacie dvere spolu s obkladom polkruhového nadsvetlíka. Rozmery samotných dverí: šírka 3,8 m a výška 4,5 m vzbudzujú rešpekt a boli pre nás výzvou. Dvere a obklad boli vyrobené ako replika podľa zachovaných dobových fotografií.

 • Banská Bystrica 2010

  Pre centrálu firmy Phoenix Zeppelin, spol. s r.o. Banská Bystrica sme realizovali atypické prvky interiéru pre priestory pre styk s verejnosťou, systém šatňových skriniek v otvorenom priestore kuchynky, jedáleň, výstavné vitríny a interiér pre sekretariát.

 • Bratislava 2010

  Ide o zariadenie obchodných priestorov nadnárodného obchodného reťazca. Pri realizácii boli použité špeciálne materiály umožňujúce tvarové obliepanie veľkých plôch pomocou fólií s vysokým leskom, zrkadlové fólie, atď. Náročnosť realizácie spočívala v tom, že jednotlivé prvky okrem tvarovej zložitosti boli rozmerovo veľké.

 • Kutná Hora (ČR) 2010

  Zariadenie interiéru Jezuitského múzea v Kutnej Hore. Jedná sa o veľmi náročný a zložitý interiér, v ktorom sú zahrnuté umelecké prvky. V tomto interiéri bolo použité sklo, kov, a materiály s lesklou povrchovou úpravou. Nakoľko išlo o historickú budovu, interiérové prvky mali monumentálny charakter.

 • Veľká Lehota 2010

  Vo Veľkej Lehote sme zhotovovali zariadenie pre Domov sociálnych služieb Dominik. Výstavba tohto sociálneho zariadenia bola realizovaná na kľúč od návrhu až po montáž. Tu sme naplno uplatnili našu schopnosť poskytnúť zákazníkovi komplexné služby pri splnení jeho predstáv a dodržaní prísnych noriem, ktoré sú platné pre tieto typy zariadení.

 • Banská Štiavnica 2009

  Kompletná realizácia kuchyne rodinného domu od návrhu (farebná vizualizácia celej kuchyne) až po montáž. Použité boli klasické materiály: DTDL – korpusy, dvierka HDF striekané farbou s vysokým leskom, kovanie BLUM plnovýsuv s dotlmením.

 • Sása 2009

  Kuchyňa v rodinnom dome v Sáse bola realizovaná od návrhu (farebná vizualizácia celej kuchyne) až po montáž. Použité boli klasické materiály: DTDL – korpusy, dvierka HDF striekané farbou s vysokým leskom, kovanie BLUM plnovýsuv s dotlmením.

 • Praha (ČR) 2009

  Vyhotovené bolo zariadenie obchodných priestorov nadnárodného obchodného reťazca. Pri realizácii tohto projektu boli použité špeciálne materiály umožňujúce tvarové olepovanie veľkých plôch pomocou fólií s vysokým leskom, zrkadlové fólie, atď. Náročnosť realizácie spočívala v tom, že jednotlivé prvky okrem tvarovej zložitosti boli rozmerovo veľké. Veľká rozmernosť jednotlivých zostáv si vyžadovala náročné konštrukčné riešenia.

 • Košice 2008

  Ide o vypracovanie interiéru štvorhviezdičkového hotela v Košiciach. Zariaďovali sme lôžkovú aj reštauračnú časť hotela. Interiér hotela bol vyhotovený z kvalitných materiálov s dôrazom na pôsobivý vizuálny efekt pri dodržaní všetkých úžitkových vlastností, ktoré sú vyžadované pri tomto type interiéru.

 • Starý Smokovec 2008

  Zariadenie interiéru privátnej banky s pridruženou kaviarňou. Interiér je vyhotovený z kvalitných materiálov s použitím okrasných dýh, masívu a umelého kameňa. Súčasťou interiéru je aj salónik.

 • Donovaly 2007

  Kompletne navrhnutý a realizovaný interiér horského apartmánu v Apartmánovom dome Tatran na Donovaloch. Interiér je riešený z nadštandardne kvalitných materiálov. Špecialitou interiéru je výklopná posteľ, ktorá sa po sklopení zmení na sedačku.

 • Nové Zámky 2006

  Realizácia interiéru pre styk s verejnosťou v Novozámockom bytovom družstve v Nových Zámkoch. Interiér je riešený ako jeden celok s jednotlivými priehradkovými pracoviskami, aby klient mohol vybaviť všetko na jednom mieste.

 • Nové Zámky 2005

  Interiér zlatníctva, ktorý je navrhnutý a realizovaný vo veľkolepom štýle s dôrazom na prevedenie detailov a použitých materiálov, aby pôsobil honosne.

 • Komárno 2005

  Zariadenie rodinného domu, ktoré bolo navrhnuté ako súčasť stavebných úprav ( vstavané vitríny) v polkruhovom pôdoryse . To si vyžiadalo výrobu tvarovo zložitých interiérových prvkov. Interiér je riešený nadštandardne z kvalitných materiálov.

 • Bratislava 2003

  Interiér rodinného domu je v rustikálnom štýle. Veľký dôraz bol kladený na spracovanie detailov, aby jednotlivé priestory tvorili kompaktné celky. Spálňa je v povrchovej úprave patina, aby nábytok pôsobil honosne a starodávne, jedáleň a kuchyňa sú vyrobené v povrchovej úprave vysoký lesk, ktorý zvýrazňuje exkluzivitu interiéru.

 • Bratislava

  Jedná sa o moderný interiér, v ktorom prevládajú jednoduché geometrické tvary, ktoré sú zvýraznené bielou a čiernou farbou vo vysokom lesku, nerezovými prvkami, pieskovaným sklom. Toto všetko s kvalitným remeselným spracovaním dodáva interiéru punc originality. V monolitne pôsobiacom konferenčnom stolíku sa skrýva dômyselný systém zásuviek a odsúvateľný vrchný plát.


2011 © Copyright - www.dlinterier.sk - všetky práva vyhradené

Vytvorené spoločnosťou OK media